Przedsiębiorstwo Odzieżowe LAZAR działa na rynku od 1977 roku. Firma kładzie szczególny nacisk na modne wzornictwo i wysoką jakość swoich produktów, produkuje na rynek krajowy i zagraniczny, specjalizując się w produkcji eleganckich garniturów i garsonek z wysokogatunkowych tkanin. Sieć salonów sprzedaży LAZAR oferuje kolekcje marki LAZAR oraz wielu innych, renomowanych, zarówno krajowych jak i zagranicznych producentów. Kolekcje modne, oryginalne oraz ponadczasowe - zawsze najwyższej jakości.

Made to Measure

Ego, styl życia ,charakter ,wszystko zawarte jest w ubiorze.


Program Made to Measure w naszej firmie zaczyna się od dobrej kawy i rozmowie na temat celu w jakim szyty będzie garnitur. Następnie dokładnie wybieramy tkaninę oraz fason. Zawsze służymy profesjonalna poradą, dotyczącą obowiązujących trendów w świecie materiałów. Propagujemy kreatywne krawiectwo miarowe, dlatego istnieje możliwość perfekcyjnego odwzorowania garnituru który klient przyniesie jako wzorcowy, może być on nawet w formie fotografii. Po zaakceptowaniu fasonu przy uważnym uwzględnieniu proporcji ciała, przechodzimy do zdjęcia miary.

Na drugim spotkaniu, zgodnie z założeniami krawiectwa miarowego, zaczynamy proces dopasowywania garnituru z tkaniny którą klient wybrał. Następnie skupiamy się na dodatkach. Dzięki formule made to measure dopasowujemy odpinane mankiety, guziki z rogu bawolego, fantazyjne podszewki, dodające luksusu do całości wykończenia. Na trzeciej przymiarce klient mierzy produkt finalny.

Made to Measure jest usługą dla klientów, którzy cenią prawdziwą jakość i chęć wyróżniania się spośród "tylko odzianych". Lazar posiada bogate, długoletnie doświadczenie w zakresie krawiectwa miarowego. Nasze garnitury cechuje najwyższy poziom jakości tkanin, staranność uszycia oraz dbałość o detale. Nasz profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta pozwoliły nam zdobyć zaufanie na rynku. Zadowolenie odbiorców daje nam motywację do dalszego rozwoju.

0%