Przedsiębiorstwo Odzieżowe LAZAR działa na rynku od 1977 roku. Firma kładzie szczególny nacisk na modne wzornictwo i wysoką jakość swoich produktów, produkuje na rynek krajowy i zagraniczny, specjalizując się w produkcji eleganckich garniturów i garsonek z wysokogatunkowych tkanin. Sieć salonów sprzedaży LAZAR oferuje kolekcje marki LAZAR oraz wielu innych, renomowanych, zarówno krajowych jak i zagranicznych producentów. Kolekcje modne, oryginalne oraz ponadczasowe - zawsze najwyższej jakości.

Moda damska

W naszych salonach mody oferujemy Paniom wysokiej jakości odzież, zarówno w odważnym, oryginalnym wzornictwie jak również ponadczasową, zawsze elegancką klasykę. W asortymencie naszych sklepów znajdują się kolekcje marki LAZAR oraz innych renomowanych, polskich i zagranicznych producentów. W bogatej ofercie naszych salonów znajdą Panie doskonałe, modne stroje do pracy, na co dzień oraz na wszystkie specjalne okazje i podniosłe uroczystości. Eleganckie i stylowe garsonki, żakiety, sukienki, spodnie, spódnice, bluzki, płaszcze, kurtki oraz cała gama modnych dodatków. To tylko namiastka szerokiej oferty naszych salonów. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientek, w każdym z naszych salonów oferujemy profesjonalne usługi krawieckie oraz szycie na miarę wybranych strojów. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę, która zawsze chętnie pomoże Państwu w dokonaniu najlepszego wyboru.

EXCLUSIVE BOUTIQUE

Dział Exclusive Boutique oferuje kolekcje ekskluzywnych marek oraz cenionych światowych projektantów mody. Wymagające Panie na pewno znajdą w naszych salonach wyjątkowe, stworzone dla siebie kreacje. Oferujemy piękne suknie, eleganckie garsonki, modę na co dzień, doskonałe płaszcze i kurtki, jak również wszystkie niezbędne, dopełniające całości wspaniałe dodatki. Bogatą ofertę Exclusive Boutique tworzą marki:

Damska MODA MAXI/DUŻE ROZMIARY

Wychodząc naprzeciw różnorodności, w swojej ofercie posiadamy kolekcje renomowanych marek szczycących się tym, że produkują odzież wyłącznie w dużych rozmiarach. Wyróżnia się ona tym, iż jest zaprojektowana i uszyta tak, aby jednocześnie tuszować mankamenty i podkreślać atuty figury osób „puszystych”. W naszej ofercie posiadamy modne i ciekawe kolekcje marek: w rozmiarach od 42 do 60.

0%