Przedsiębiorstwo Odzieżowe LAZAR działa na rynku od 1977 roku. Firma kładzie szczególny nacisk na modne wzornictwo i wysoką jakość swoich produktów, produkuje na rynek krajowy i zagraniczny, specjalizując się w produkcji eleganckich garniturów i garsonek z wysokogatunkowych tkanin. Sieć salonów sprzedaży LAZAR oferuje kolekcje marki LAZAR oraz wielu innych, renomowanych, zarówno krajowych jak i zagranicznych producentów. Kolekcje modne, oryginalne oraz ponadczasowe - zawsze najwyższej jakości.

Garnitury szyte na miarę

Formę określa przeznaczenie. Garnitur jest obowiązującym strojem w wielu gałęziach biznesu oraz towarzyszy ludziom w podniosłych uroczystościach. To dlatego ważne jest, aby odpowiednio dobrać jego fason i kolorystykę do potrzeb i okoliczności w jakich miałyby służyć. W swojej genezie szycie na miarę jest szyciem na podstawie gotowych już wzorów i szablonów garniturów, nazywanym również szyciem pasowanym. Nie zmienia to faktu że garnitury szyte na miarę są idealnie dopasowane do sylwetki i wymagań klienta.
krój talia rozcięcia kieszenie ramiona styl
amerykański prosta jedno środkowe kieszenie z patkami naturalne ramiona (bez poduszek) dobry jako pierwszy garnitur
angielski delikatnie zwężana talia podwójne rozcięcie kieszenie z patkami ramiona na poduszkach klasyczny
włoski mocno zwężana (stożkowa) bez rozcięć kieszenie bez patek ramiona na poduszkach elegancki, nowoczesny

Projektowania własnego idealnie dopracowanego garnituru sprawia ogromną satysfakcje i daje poczucie kontroli na przestrzeni całego procesu tworzenia nad którego prawidłowym przebiegiem czuwają doświadczeni specjaliści oraz stylista. Wybór fasonu, materiału, guzików, szerokości i rodzaju klap, kieszeni to tylko kilka z możliwości jakie daje program garniturów szytych na miarę.

Garnitury szyte na miarę doskonale podkreślają sylwetkę, nadając stylizacji niewątpliwej elegancji i szyku. Specjalnie dopasowane rozmiary oraz spersonalizowany wzór szycia i materiałów sprawiają, że właściciel czuje się swobodnie w tej eleganckiej kreacji.

Jesteśmy producentem, którego doświadczenie oraz precyzja sprawiają, że wszystkie projekty szycia garniturów na miarę kończą się sukcesem. Zawsze dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby i życzenia naszych klientów tworząc wymarzony strój na specjalne okazje.

Z przyjemnością skroimy także Państwa garnitur na miarę wszelkich oczekiwań!

Marynarka dwurzędowa
Szalówka
Marynarka na 2.5 guzika
ostra klapa
Marynarka na 3 guziki
klapa otwarta

0%